Ieškome automechanikų įvairių markių, dydžių ir paskirties sunkvežimių bei spec. paskirties transporto aptarnavimui, techninei priežiūrai ir remontui.

Darbo pobūdis

  • Sunkvežimių, puspriekabių, priekabų gedimų diagnostika;
  • Sunkvežimių aptarnavimo, priežiūros ir remonto darbai;
  • Papildomos įrangos, agregatų montavimo, remonto darbai.

Pageidaujami
reikalavimai

  • Techninis išsilavinimas;
  • Darbo patirtis sunkvežimių, autobusų ar lengvųjų automobilių servise (pageidautina ne mažiau kaip 1-2 metai);
  • Sunkiasvorio transporto, jo įrengimų ir mechanizmų remonto ir priežiūros reikalavimų išmanymas;
  • Gebėjimas savarankiškai diagnozuoti ir pašalinti gedimus, esant reikalui susirasti reikalingą techninę informaciją;
  • Noras tobulėti profesinėje srityje.

Mes Tau siūlome daugiau nei darbą!

Prisijungus prie mūsų komandos Tavęs laukia:

  • Konkurencingas atlygis ir skaidri atlygio politika;
  • Puikios darbo sąlygos bei lankstus, pamaininis darbo grafikas;
  • Stipri savo srities profesionalų komanda, gera darbo atmosfera;
  • Visos darbui reikalingos priemonės ir įrankiai;
  • Kokybiška darbo apranga ir avalynė;
  • Vidiniai ir išoriniai mokymai, seminarai bei kvalifikacijos kėlimo kursai;
  • Draudimas nuo nelaimingų atsitikimų visą parą (darbo metu, laisvalaikiu, atostogaujant);
  • Dovanos asmeninių gyvenimo įvykių proga, bei darbo įmonėje sukaktuvių proga;
  • Kompensacija už degalus gyvenantiems toliau nuo darbo vietos (pagal įmonėje nustatytą tvarką);
  • Nuolaidų sistema įmonės darbuotojams;
  • Kasdienis dėmesys, įmonės šventės ir renginiai, bendri pietūs su kolegomis.

Atlyginimas

Nuo 1000 Eur iki 2500 Eur (atskaičius mokesčius) arba daugiau, priklausomai nuo patirties, kompetencijos, atliktų darbų kiekio ir kokybės.

Abejoji dėl savo įgūdžių ar trūksta patirties? Prisijunk, mokysimės ir augsime kartu!