Naudotos sunkvežimių dalys

UAB „Autokurtas“ prekiauja MERCEDES BENZ ir DAF sunkvežimių naudotomis dalimis. Esame didžiausi MERCEDES BENZ sunkvežimių demontuotojai Pabaltijo šalyse. Rūpinamės, kad nuolat turėtume platų naudotų dalių asortimentą bei patenkintume užsakovo poreikius. Naudotomis sunkvežimių dalimis prekiaujame ne tik Lietuvoje, Europoje, bet ir už jos ribų. Parduodami dalis už Europos Sąjungos ribų pasirūpiname eksporto dokumentais. Dalis pristatome į bet kurią šalį.
Ypač didelį dėmesį skiriame kokybei, todėl rūpinamės, kad mūsų parduodamos naudotos dalys būtų kokybiškos ir patikimos. UAB „Autokurtas“ vieninteliai Lietuvoje naudotoms dalims suteikia garantiją!

 

Naudotų dalių paruošimas prekybai susideda iš kelių etapų:

  • išardomas sunkvežimis;
  • kvalifikuoti darbuotojai įvertina dalių kokybę bei tinkamumą tolimesnei eksploatacijai;
  • naudotos dalys surūšiuojamos į tinkamas tolimesnei eksploatacijai, skirtas restauravimui, skirtas utilizavimui;
  • atrinktos kokybiškos sunkvežimių dalys indentifikuojamos bei sužymimos;
  • identifikuotos sunkvežimių dalys paskirstomos po UAB „Autokurtas“ padalinius Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje bei Šiauliuose. Tiekimą tarp padalinių vykdome kiekvieną naktį.

UAB „Autokurtas“ specialistai klientui reikiamas dalis parenka ypač tiksliai bei patogiai. Klientui užtenka žinoti savo transporto priemonės kėbulo numerį, pagal kurį mūsų kvalifikuoti pardavėjai parenka tiksliai tokią detalę, kokia reikalinga kliento transporto priemonei. Nebūtini dalių numeriai, pavyzdžiai ar išmatavimai, kuriuos kiti naudotų dalių pardavėjai įprastai prašo pateikti.
Patyrę UAB „Autokurtas“ vadybininkai ne tik parduoda dalis, tačiau drauge pateikia rekomendacijas – pasiūlo pagrindinę dalį papildančias detales bei priedus, kurie yra numatyti gamintojo. Taip taupydami Jūsų laiką padedame vienoje vietoje iš karto nusipirkti visas remontui reikalingas dalis. Sunkvežimių remontą atliekant pas mus klientui suteikiama garantija ir įsigytoms dalims, ir atliktiems remonto darbams.
UAB „Autokurtas“ siūlo naujas, naudotas bei restauruotas dalis. Taip sudarome sąlygas kiekvienam klientui išsirinkti optimaliausią variantą, atsižvelgiant į savo poreikius ir galimybes.