Naujos sunkvežimių dalys

UAB „Autokurtas“ prekiauja naujomis originaliomis ir neoriginaliomis sunkvežimių dalimis. Rūpinamės, kad nuolat turėtume platų dalių asortimentą bei patenkintume klientų poreikius. Bendradarbiaujame su dideliu tiekėjų ratu bei importuojame detales iš visos Europos. Formuodami asortimentą nuolat ieškome geriausio kainos bei kokybės santykio. Esame atrinkę patikimiausius tiekėjus, kurie užtikrina aukščiausią detalių kokybę. Visoms parduodamoms dalims suteikiame gamintojų garantijas.
UAB „Autokurtas“ specialistai klientui reikiamas dalis parenka ypač tiksliai bei patogiai. Klientui užtenka žinoti savo transporto priemonės kėbulo numerį, pagal kurį mūsų kvalifikuoti pardavėjai parenka tiksliai tokią dalį, kokia reikalinga kliento transporto priemonei.
Esame ilgamečiai DAIMLER AG, WEBASTO, EBERSPACHER, STONERIDGE, FEBI, MAHLE, BAR, MBB partneriai.
Dalių tiekimą tarp įmonės padalinių vykdome kiekvieną naktį: iš centrinio sandėlio trūkstamos ar reikalingos dalys paskirstomos ir pristatomos į Kauną, Vilnių, Klaipėdą ir Šiaulius.
Patyrę UAB „Autokurtas“ vadybininkai ne tik parduoda dalis, tačiau drauge pateikia rekomendacijas – pasiūlo pagrindinę dalį papildančias detales bei priedus, kurie yra numatyti gamintojo. Taip taupydami Jūsų laiką padedame vienoje vietoje iš karto nusipirkti visas remontui reikalingas detales. Be abejo, įsigytas dalis pasiūlome pakeisti mūsų servise. Tokiu atveju klientas gauna garantiją ir įsigytoms dalims, ir atliktiems remonto darbams.
UAB „Autokurtas“ siūlo naujas, naudotas bei restauruotas dalis. Taip sudarome sąlygas kiekvienam klientui išsirinkti optimaliausią variantą, atsižvelgiant į savo poreikius ir galimybes.