Igloocar

UAB „Autokurtas“ – IGLOCAR partneris Lietuvoje nuo 2016 metų.

Igloocar Sp. z o.o. – didžiausias Lenkijoje izoterminių kėbulų gamintojas. IGLOOCAR kėbulai pasižymi puikia kokybe, lengvumu ir ilgaamžiškumu. Pilnai sintetiniai IGLOOCAR kėbulai yra dengti stiko pluošto danga bei atitinka ATP/FRC (šilumos perdavimo koeficientas k < 0,4 W/m2 K) arba ATP/FNA (k <0,70 W/m2 K) reikalavimus. Priklausomai nuo kliento poreikių IGLOOCAR izoterminiai kėbulai yra tinkami tiek giliam šaldymui (iki –20 °C temperatūros), tiek šviežių produktų transportavimui (0 .. +6 °C temperatūrai).

IGLOOCAR siūlo įvairių dydžių (nuo 4 europalečių talpos iki puspriekabės) ir tipų izoterminius kėbulus bei autošaldytuvų antstatus. Klientui pageidaujant sukomplektuojame kėbulus su šaldymo įrenginiu, liftu, kita reikalinga įranga.

Bendradarbiaujame su visų markių važiuoklių atstovais, todėl galime pasiūlyti ne vien IGLOOCAR izoterminį kėbulą, tačiau ir pilnai sukomplektuotą autošaldytuvą su kliento pasirinktos markės važiuokle.

Atliekame garantinį ir pogarantinį IGLOOCAR izoterminių kėbulų, autošaldytuvų antstatų remontą. Remontuojame autoįvykio metu apgadintus kėbulus, sudarome sąmatas bei suderiname žalas su daudikais, bendradarbiaujame su visomis draudimo kompanijomis.
Plačiau apie gamintoją IGLOOCAR – čia.