Kiesling

UAB „Autokurtas“ – KIESLING atstovas Lietuvoje nuo 2004 metų.

Kiesling Fahrzeugbau GmbH – pirmaujantis izoterminių kėbulų gamintojas iš Vokietijos. Visoje Europoje populiarūs KIESLING kėbulai pasižymi itin aukšta kokybe, lengvumu, inovatyviais sprendimais ir ilgaamžiškumu. Visi Kiesling kėbulai atitinka ATP/FRC reikalavimus – jų šilumos perdavimo koeficientas k < 0,39 W/m2 K. Beveik visi KIESLING izoterminiai kėbulai yra dengti metalo plokštėmis, tik patys mažiausi, skirti 3,5 tonos bendrosios masės automobiliams, yra pilnai sintetiniai, su stiklo pluošto danga. KIESLING siūlo izoterminius kėbulus nuo 4 euro palečių talpos iki autotraukinių. Visuose KIESLING kėbuluose montuojamos neslidžios aliumininės grindys susuvirintomis šoninėmis apsaugomis.

Išskirtinis KIESLING bruožas – nuolatinis inovacijų kūrimas. KIESLING pirmieji rinkoje pasiūlė visiškai perdirbamus izoterminius kėbulus. KIESLING kėbulai yra sertifikuoti HACCP. Vokietijoje kuriami, testuojami ir gaminami novatoriški sprendimai neturi lygių tarp konkurentų. Magnetiniai durų laikikliai Easy Lock, galinės rampos atramos Roll Bumper, lengva mobili pertvara Cool Slide, skirta šalčio zonų atskyrimui – tai tik keli iš daugelio KIESLING patentuotų išradimų, suteikiančių kėbulams išskirtinį ergonomiškumą, lengvumą bei ilgaamžiškumą.

Kita išskirtinė KIESLING kėbulų savybė – itin mažas svoris. Lyginant su konkurentais KIESLING patirtis bei inovacijos leidžia pasiūlyti ženkliai lengvesnius kėbulus. Mažesnis kėbulo svoris lemia didesnį krovumą bei taupo kliento eksploatacinus kaštus.

KIESLING jau ilgą laiką yra oficialus Mercedes Benz partneris. Didžioji dauguma Mercedes Benz autošaldytuvų yra komplektuojami su KIESLING antstatais. Tai tik patvirtina KIESLING parodukcijos išskirtinumą bei patikimumą.

Bendradarbiaujame su visų markių važiuoklių atstovais, todėl galime pasiūlyti ne vien izoterminį kėbulą, tačiau ir pilnai sukomplektuotą autošaldytuvą su kliento pasirinkta važiuokle.

Atliekame garantinį ir pogarantinį KIESLING izoterminių kėbulų, autošaldytuvų antstatų remontą. Remontuojame autoįvykio metu apgadintus kėbulus, sudarome sąmatas bei suderiname žalas su daudikais, bendradarbiaujame su visomis draudimo kompanijomis.

Plačiau apie gamintoją KIESLING – čia.