Maisonneuve

UAB „Autokurtas“ – MAISONNEUVE partneris Lietuvoje nuo 2016 metų.

MAISONNEUVE – aukščiausios kokybės puspriekabių-cisternų gamintojas iš Prancūzijos. MAISONNEUVE produkcija pasižymi ilgaamžiškumu ir patikimumu. Gaminamos puspriekabės-cisternos įvairių skysčių pervežimui:

 

  • Puspriekabės pienui gali būti gaminamos iki 29.500 litrų talpos, su pieno pumpavimo, matavimo, mėginių ėmimo įranga ar be jos. Puspriekabės pienui turi įrengtą CIP plovimo sistemą. Priklausomai nuo kliento pageidavimų gali būti įrengiamos kelios kameros (dažniausiai rekomenduojamos 3-4 kameros). Nuo 2013 metų MAISONNEUVE siūlo savo sukurtą 100% elektrinę aplinkai draugišką pieno pumpavimo sistemą, kurią sudaro elektrinis variklis ir ličio jonų baterija. Palyginus su tradicine hidrauline, elektrinė sistema taupo kurą, yra paprastai aptarnaujama bei tylesnė. Siekdami sumažinti puspriekabių svorį MAISONNEUVE siūlo puspriekabes su stiklo pluošto išorine danga, šoniniais liukais bei kitais sprendimais.
  • Puspriekabės bitumui yra tinkamos transportuoti bitumą ir bitumo emulsiją iki 250°C. Puspriekabės gaminamos iš nerūdijančio plieno, iki 34.000 litrų talpos. Galimi ADR sertifikatai klasėms 3 – 4.1 – 5.1 – 9, taip pat klientui pageidaujant gaminamo slėginės cisternos, įrengiama bitumo pumpavimo įranga.
  • Puspriekabės kurui yra ADR sertifikuotos, iki 41.000 litrų talpos. Gaminamos iš aliuminio lydinio ant plieninės ar nerūdijančio plieno važiuoklės, šios puspriekabės gali būti suskirstytos nuo 1 iki 9 kamerų.
  • Puspriekabės chemikalams gali būti sertifikuotos ADR bei priklausomai nuo kliento pageidavimų aprūpintos pumpavimo sistema ar kita įranga. Vienos kameros puspriekabės nominali talpa – iki 37.500 litrų, tačiau ji gali būti koreguojama priklausomai nuo pageidaujamos specifikacijos.
  • Kitos puspriekabės gali būti pagaminamos pagal kliento pageidaujamą specifikaciją. MAISONNEUVE gamina ir slėgines puspriekabes, ADR puspriekabes alkoholiui, vandeniui, vynui, aliejui, alyvai bei įvairiems kitiems skystiems produktams. Atsižvelgdami į kiekvieno kliento pageidavimus MAISONNEUVE specialistai yra lankstūs ir universalūs.

MAISONNEUVE didžiąją dalį produkcijos gamina pagal užsakymus, tačiau populiariausių specifikacijų puspriekabių galima rasti ir sandėlyje. Tai leidžia klientams pasiūlyti puspriekabę-cisterną „čia ir dabar“.

Kreipkitės į UAB „Autokurtas“ ir mes Jums pasiūlysime sandėlyje esamą puspriekabę arba pateiksime pasiūlymą pagal Jūsų individualius pageidavimus.

Plačiau apie gamintoją MAISONNEUVE – čia.