Romex

UAB „Autokurtas“ – ROMEX partneris Lietuvoje nuo 2015 metų.

ROMEX – tai aukštos kokybės autocisternų bei jų įrangos gamintojas iš Lenkijos. ROMEX specializacija – pienvežių cisternų bei matavimo įrangos gamyba. Tačiau kompanija aktyviai plečia savo produktų gamą bei siūlo ir kitų tipų autocisternas:

  • Skystiems maisto produktams (pienui, vynui, alui ir pan.)
  • Vandeniui
  • AdBlue

ROMEX gaminamų cisternų dydis priklauso nuo kliento pageidavimų – nuo 2-3 tonų talpos iki priekabų bei puspriekabių. Romex siūlo tiek pilnai izoliuotas, tiek neizoliuotas cisternas. Izoliuotos cisternos atitinka ATP reikalavimus. Priklausomai nuo kliento poreikių, autocisternas įrengiame su siurbliais, matavimo sistemomis, duomenų perdavimo bei kitomis sistemomis.

ROMEX taip pat gamina skysčių matavimo sistemas pienui, vandeniui bei AdBlue. ROMEX matavimo sistemos atitinka MID sertifikato reikalavimus, tad klientui pageidaujant gali būti suteikti visi reikalingi sertifikatai. ROMEX matavimo sistemos yra gaminamos Proces-Data, BARTEC, Ebner Electronics ar Jansky įrangos pagrindu.

ROMEX cisternos gali būti pritaikomos su visų markių sunkvežimiams, todėl galime pasiūlyti ne vien antstatą, tačiau ir pilnai sukomplektuotą pienvežį ar kito tipo sunkvežimį-cisterną su kliento pageidaujama važiuokle.

UAB „Autokurtas“ ne tik prekiauja ROMEX cisternomis, bet ir teikia pienvežių cisternų bei jų įrangos remonto paslaugas: remontuojame elektronines dalis, skaitliukus/kompiuterius, izoliuojame, renovuojame cisternas, montuojame autonominius šildytuvus, įrengiame siurblius, matavimo sistemas naudotiems pienvežiams, AdBlue bei kitų skysčių gabenimo cisternoms, atliekame garantinį ir pogarantinį ROMEX antstatų aptarnavimą.

Taip pat prekiaujame pienvežių įranga: matavimo sistemomis, debitmačiais, kompiuteriais, jų ekranėliais, rotoriniais siurbliais, guminėmis rotorinių siurblių sparnuotėmis, pieno žarnomis bei įvairiomis kitomis dalimis. Siūlome tik kokybiškus patikimų gamintojų produktus – Bartec, Jansky, Proces Data, Jabsco, Continental, Teknikum ir kt.

Plačiau apie gamintoją ROMEX – čia.